Profile bramowe (szyny)

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 5

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 5

Profile stalowe bramowe

Profile stalowe bramowe to inaczej ceowniki półzamknięte. Jak sama nazwa wskazuje, służą one głównie do produkcji bram, a konkretnie pełnią rolę prowadnicy, w której mocowany jest wózek odpowiedzialny za pracę bramy. Dostępne w naszej ofercie profile bramowe mają maksymalną długość 6 metrów. Istnieje możliwość docięcia ich na wymiar od ręki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Profile bramowe stalowe – czym się charakteryzują?

Ceowniki półzamknięte charakteryzują się przede wszystkim dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ze względu na wykonanie z czarnej stali, odznaczają się wysoką solidnością i trwałością. Są też bardzo łatwe w obróbce, dzięki czemu możliwe jest ich kształtowanie według określonych wymiarów. W przekroju przypominają one kształtem literę “C” – stąd ich nazwa. Posiadają one specjalnie zaprojektowaną szczelinę, która odpowiada za przesuwanie się po nim rolki. Dzięki temu możliwe jest płynne działanie bramy. Ceownik półzamknięty dzięki swojej konstrukcji jest też bardzo łatwy w montażu, co wpływa m.in. na oszczędność czasu i zmniejszenie kosztów produkcyjnych, przez co chętnie jest wybierany do tego typu zastosowań.

Profile do bram przesuwnych – gwarancja niezawodnego działania

Profile stalowe bramowe to elementy niezbędne do wykonania konstrukcji bram przesuwnych. To właśnie one służą jako prowadnica, więc wpływają na płynne i stabilne przesuwanie bramy. Dzięki odpowiedniemu ich doborowi możesz mieć pewność, że brama będzie działać długo i bezawaryjnie. Zanim sięgniesz po konkretny profil, warto dobrać odpowiedni jego rozmiar do ciężaru bramy oraz do jej wielkości. To zapewni stabilność i bezpieczeństwo działania całej konstrukcji. W naszej ofercie znajdziesz najbardziej popularne rozmiary profili, czyli 30x30, 50x50, 60x60, 70x70 oraz 80x80. Dzięki możliwości przycięcia na odpowiedni wymiar, bez problemu dopasujesz je do konkretnego zastosowania. Profile bramowe mogą być wykorzystywane do bram w garażach, halach magazynowych czy na parkingach.

Nie wiesz, jaki profil bramowy wybrać do konkretnej bramy? Zadzwoń lub przyjdź do nas, a chętnie doradzimy Ci w wyborze. Postaw na profesjonalną obsługę i materiały wysokiej jakości.