Pręty i druty

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 5

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 5

Pręty i Druty – Niezbędne elementy zbrojeniowe podczas budowy domu

Bez drutów i prętów, czyli mocnych okuć budowlanych, nie powstałaby większość konstrukcji nośnych. Dlatego są tak niezbędnym elementem każdej budowy. Do produkcji naszych prętów i drutów używamy materiałów najwyższej jakości. To gwarant wysokiej trwałości i solidnego wykonania. W ofercie firmy Glinmet znajdziecie państwo Pręty i druty stalowe, które znajdą zastosowanie nawet w najwcześniejszym etapie budowy! Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam o wysokiej jakości naszych produktów!

Pręty i Druty – Zastosowanie

Pręty Stalowe są niezbędne na każdej budowie. To przy ich pomocy wzmocnisz stawianą konstrukcję. Wykonane z silnej i najwyższej jakości stali, jest niezwykle odporna i trwała. Pręty stalowe stworzone są do znoszenia bardzo dużych obciążeń, a dodatkową są bardzo uniwersalne. Prętów stalowych użyjesz do zbrojenia stropów czy fundamentów, ale wykorzystasz również podczas tworzenia posadzek, tarasów czy podjazdów. Są niezbędne, aby zapewnić betonowi wytrzymałość. Dobranie odpowiedniego rozmiaru do swoich potrzeb nie będzie stanowiło żadnego problemu, w naszej ofercie znajdziesz pręty stalowe w różnych rozmiarach. 

Druty Stalowe to kolejny element, którego nie może zabraknąć na budowie. Wspomniany materiał jest podstawą podczas produkcji mebli i akcesoriów metalowych, takich jak kosze czy wieszaki. To przy ich użyciu produkuje się ogrodzenia czy gabiony, które w późniejszym procesie wypełniane są innymi materiałami. Druty stalowe to jeden z najpowszechniej wykorzystywanych materiałów budowlanych. Nie są wykorzystywane tylko do zbrojenia betonu, ale przy ich użyciu produkuje się również gwoździe czy tworzy zawiesia. Głównym kryterium wyboru drutu jest ich twardość, tj. wytrzymałość na rozciąganie. W naszej ofercie znajdziesz druty stalowe w różnych parametrach. 

Płaskownik Stalowy – Zastosowanie

Płaskownik stalowy służy do umocnienia konstrukcji budynku. Jego wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne wykorzystywana jest podczas tworzenia stropów, schodów czy fundamentów. Jednak ich uniwersalność nie kończy się tylko na budowie tych elementów. Można je również wykorzystać do wytwarzania ogrodzeń, furtek, bram, poręczy czy balustrad. Sami Państwo widzicie, jak bardzo niezbędny i uniwersalny to element, który przyda się na każdym placu budowy. Ze względu na ich szerokie zastosowanie, płaskowniki stalowe mogą się różnić modelem i parametrami, w zależności od potrzeby ich wykorzystania. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór płaskowników, zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!