Taśmy i uszczelki uniwersalne

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 9

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 9

Uszczelki Uniwersalne – Uszczelki dopasowane do każdego pokrycia dachowego! 

Jeżeli pragniemy, aby nasz dach był wytrzymały, a cały proces jego montażu przebiegł sprawnie, musimy pamiętać o odpowiednich akcesoriach do dachu. Pozwoli nam to wykończyć nasze pokrycie w sposób wytrzymały i trwały i pozwoli cieszyć się dachem przez wiele lat. Oczywiście odpowiednie dopasowanie do materiału, z którego zbudowane jest pokrycie dachowe, jest niezwykle kluczowe. Dlatego firma Glinmet przedstawia uszczelki uniwersalne, które bez problemu dopasujecie do każdego rodzaju pokrycia dachowego! Sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających przypadkach! Nie czekaj! Zamów swoje uszczelki dachowe już dzisiaj! 

Uszczelki Uniwersalne – Rodzaje, które dopasujesz do swojego pokrycia dachowego

Firma Glinmet oferuje szeroki wybór uszczelek uniwersalnych, tj. taśma rozprężna, uszczelka klinowa, taśma kominowa i kalenicowa. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, wysoką wytrzymałością i szczelnością. Zawsze stawiamy jakość i zadowolenie naszych klientów na pierwszym miejscu! 

Taśma Kalenicowa – Czym jest?

Taśma Kalenicowa jest stosowana w miejscach takich jak kalenica czy naroża dachu. Jej głównym zadaniem jest ochrona naszego dachu przed opadami atmosferycznymi, ale również przed dostaniem się kurzu czy owadów. Do funkcji można również zaliczyć możliwości wentylacyjne, które oferuje taśma kalenicowa. Montaż jest niezwykle prosty przy użyciu kleju butylowego. 

Taśma Kominowa – Dlaczego warto ją posiadać?

Taśma kominowa jest stosowana przy wszelkiego rodzaju połączeniach na dachu, głównie w obrębie komina, wykuszy oraz okien dachowych. Jej budowa pozwala świetnie dopasować się w każdym miejscu, dlatego nie musimy martwić się o problem z montażem. Ten jest bardzo prosty, ponieważ taśma kominowa jest samoprzylepna, dlatego jej położenie jest niezwykle proste – nawet w trudno dostępnych miejscach. Jej uniwersalność pozwala ją stosować na prawie wszystkich pokryciach dachowych, w tym blachodachówce i blasze trapezowej. 

Uszczelka Klinowa – Wysoka szczelność, mniejsze obawy przed opadami! 

Jeżeli chcesz uszczelnić takie elementy jak rynny dachowe, kołnierze okien dachowych, kalenice dachową czy kosz dachu, to uszczelka klinowa będzie idealnym wyborem. Dzięki użyciu kleju samoprzylepnego montaż jest niezwykle prosty i bezproblemowy, nawet w trudno dostępnych miejscach. Uszczelka Klinowa zapewnia wysoką szczelność,a co za tym idzie – mniejsze obawy przed opadami atmosferycznymi!