Blachy stalowe kawałkowe

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 17

Strona
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 17

Strona

Blachy stalowe kawałkowe – szerokie zastosowanie

W naszej ofercie znajdziesz blachy stalowe kawałkowe czarne w przeróżnych grubościach oraz wymiarach. Przeważnie jest to drugi gatunek, który odznacza się świetnym stosunkiem ceny do jakości. W jakich branżach możesz je wykorzystać i jakie wymiary masz do wyboru?

Blachy stalowe kawałkowe – dostępne wymiary

Dostępne w naszym sklepie blachy kawałkowe mają grubości od 0,7 mm aż do 25 mm. Jeśli chodzi o wymiary konkretnych arkuszy, mogą mieć one od 80 do 125 cm szerokości oraz od 100 do 200 cm długości.

Blachy stalowe kawałkowe – zastosowanie

Blachy stalowe kawałkowe, jak sama nazwa wskazuje, sprzedawane są w nieco mniejszych kawałkach niż standardowo. Takie wymiary jednak pozwalają na ich szerokie wykorzystanie do konstrukcji spawanych, metalowych pojemników, maszyn rolniczych oraz przeróżnych drobnych elementów konstrukcyjnych. Można je stosować do budowy różnego rodzaju przyczep, naczep, słupów, zbiorników wodnych, a nawet znaków drogowych.

Dostępne w naszej ofercie produkty to w większości drugi gatunek. Blachy stalowe II gatunku mogą posiadać jakieś wady, które powstały w procesie walcowania. Dotyczyć mogą one przekroczonych tolerancji wymiarów, różnic w strukturze czy niewielkich wad w wykończeniu powierzchni, takich jak wżery, zarysowania czy nalepienia. Można je wykorzystać wszędzie tam, gdzie dopuszczono stosowanie materiałów bez atestów. Zastosowanie tego typu blach daje duże oszczędności dla firm.

Blachy stalowe kawałkowe czarne 

W naszej ofercie znajdziesz blachy kawałkowe czarne oraz ocynkowane. Te pierwsze wykonane są z wytrzymałej stali węglowej, która odporna jest na uderzenia i inne uszkodzenia mechaniczne. Jej wytrzymałość oraz trwałość sprawia, że z powodzeniem można stosować je do tworzenia różnych konstrukcji – także tych w budownictwie, które wymagają odpowiedniej sztywności i odporności.

Jeśli szukasz odpowiednich blach do swoich projektów, skontaktuj się z nami, by rozwiać wątpliwości i wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie.