Gąsiory dachowe

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 7

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 7

Gąsiory Dachowe – Zadbaj o odpowiednie wykończenie dachu!

 

Planując montaż dachu, musimy pamiętać o odpowiednim wykończeniu. Samo położenie pokrycia dachowego będzie niewystarczające. Te niepozorne, drobne elementy, okazują się kluczowe w kwestii szczelności i bezpieczeństwa. Żadna powierzchnia dachowa ta, która ma spełniać te cechy, nie może obyć się bez gąsiorów dachowych. W naszej ofercie znajdziecie produkty najwyższej jakości, które spełnią wszystkie wymagania, nawet te najbardziej wymagające.

Gąsiory Dachowe – Czym są i do czego służą?

Jeżeli pragniesz dachu szczelnego i bezpiecznego – bez gąsiorów możesz o tym zapomnieć. To dzięki tym, jakże niezbędnym akcesoriom do dachu, nasze pokrycie nie przepuści nawet najmniejszej kropli wody. Główną rolą gąsiorów jest ochrona kalenic dachowych. Podczas montażu i konstrukcji krawędzi dachowych, często pojawiają się luki. Przez te szpary, woda może przedostawać się do środka budynku, a ta doprowadzić do wielu zagrożeń. Jednymi z niebezpieczeństw, na które możemy być narażeni, jest pojawiająca się w naszym domu pleśń i grzyb. Montaż gąsiorów wykonywany jest przy pracach wykończeniowych, po ułożeniu pokrycia dachowego. Przyczepia się je do listwy kalenicowej. Należy pamiętać, że prawidłowy montaż gąsiora dachowego jest niezwykle ważny. Zastosowanie go w nieprawidłowym miejscu doprowadzi do przepuszczania wody, a co za tym idzie – niespełnienia roli tego akcesorium. Kolejnym bardzo często popełnianym błędem, jest mocowanie go zbyt ciasno, co zasłania otwory wentylacyjne.

Gąsiory Dachowe – Trwałe produkty najwyższej jakości

Jeżeli poszukujesz produktu najwyższej jakości i trwałości, to doskonale trafiłeś. Firma Glinmet korzysta z najnowszego procesu produkcji, do którego wykorzystuje najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu gwarantujemy produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Używamy tylko wysokiej jakości blachy, dlatego nasze produkty są odporne na korozję. Nasze gąsiory dachowe pasuje do prawie wszystkich blachodachówek dostępnych na rynku, dlatego kupując u nas, nie musisz martwić się o prawidłowe dopasowanie. W naszym sklepie znajdziecie gąsiory dachowe w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki temu będziecie mogli zachować spójność i elegancki wygląd waszego budynku. Firma Glinmet oferuje dwa warianty: połyskującym oraz matowym.