Blachy trapezowe są to blachy faliste w kształcie trapezu, wykonywane z najwyższej jakości blachy. W zależności od potrzeb oferujemy dowolne długości i odcienie blach.

Opcja pierwsza. Z naszego szerokiego asortymentu najtańszą wersją jest trapez T6/T7/T8 w ocynku. Jest to niski trapez zalecany na pokrycie wszelkiego rodzaju bram oraz ogrodzeń i podbitek. Trapez ten z uwagi na bardzo niskie wytłoczenie wymaga gęściej usytuowanych wzmocnień, maximum 1 metr. Arkusze koniecznie muszą być montowane w pionie. Niskie przetłoczenie zapewnia efektowny i estetyczny wygląd. Ten rodzaj trapezu oferujemy również we wszelkich innych kolorach. Specjalnie dla wymagających klientów oferujemy 2 różne odcienie brązów: brąz czekoladowy (RAL 8017) oraz ciemny brąz (RAL 8019). Tegorocznym hitem sprzedażowym jest blacha drewnopodobna. Doskonale komponuje się z wszelkimi elementami drewnianymi. Jej nowoczesny wygląd połączony jest z funkcjonalnością. Łatwość w utrzymaniu jej estetycznego wyglądu jest również znaczącym atutem.

Opcja druga. Kolejną blachą, którą wykonujemy wedle Państwa życzenia jest Blacha trapezowa T14, również doskonale nadająca się na ogrodzenia i bramy. Trapez ten, dzięki wyższym i gęściejszym przetłoczeniom, charakteryzuje się większą sztywnością. Wzmocnienia tej blachy powinny być rozłożone maximum co 1,5 metra. Wybierając blachę trapezową T14, wybieramy połączenie sztywności i ekonomii.

Trzecią opcją jest blacha trapezowa T18, jakże powszechna i często wybierana do naszych domów. Stworzona dla osób szukających spójności wyglądu swojego podwórza. Podstawową zaletą tej opcji jest bardzo duża wytrzymałość i jeszcze większa sztywność trapezu. Odporna na warunki atmosferyczne świetnie nadaje się na większe, wyższe ogrodzenia. Blacha ta potrzebuje umocnień maximum 1,6 metra.

Opcja czwarta – blacha trapezowa T35 idealna na ogrodzenia przemysłowe i płoty tymczasowe. Bardzo sztywna i jedyna nadająca się do położenia zarówno pionowo, jak i poziomo. Doskonała na konstrukcje, w których praktyczność i wytrzymałość przewyższają wygląd estetyczny.

Call Now ButtonZadzwoń teraz